Ptejte se » Tomáš Svoboda PUK

<span>Ptejte se  » </span> Tomáš Svoboda PUK

Ptejte se útočníka brněnské Komety Tomáše Svobody. Jeho odpovědi si budete moci přečíst ve vybraném zápasovém programu PUK a poté zde, tedy na našem webu.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby Tomáš Svoboda věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 18 odpovědí v této kategorii celkem.

Fanynka 7.11.2015, 11:51 | odp. 4.12.2015, 16:38
Ahoj Tome.. Smajlík moc gratuluji k narozeni holcicky, at ti dela jen samou radost Smajlík
Videla jsem te ale I s malym chlapeckem Smajlík takze mas 2 deti nebo jsi jen hlidal? :D
Dekuju za odpoved a at se ti dari ns lede I v osobnim zivote!!!

Odpověď:
Určitě děkuji za přání. Kluka mám taky, není sice biologicky můj, ale starám se o něj, jako kdyby to můj syn byl.

DDT 7.11.2015, 15:17 | odp. 4.12.2015, 16:38
Ahoj, jak by jsi popsal Jožku Kováčika, jako hráče, a jak jako kluka do kabiny?

Odpověď:
No to je na dlouho (úsměv). Na ledě je Jožko určitě ofenzivní bek s výbornou střelou a čtením hry. Mimo led je to výborný bavič, výborný kluk, se kterým se vždy rád vidím a rád s ním pokecám.

Tomas Svoboda 10.11.2015, 15:13 | odp. 4.12.2015, 16:37
Tomasi, moc zdravim. Co takhle udelat setkani kometaku Tomasu Svobodu? Verim, ze bychom nebyli jen dva :-) ? Tomas Svoboda

Odpověď:
Je pravda, že jakmile dojdu na nějaký úřad, jméno Tomáš Svoboda není úplně optimální, vždy k tomu chtějí rodné číslo. Takže věřím, že bychom nebyli jen my dva.

Vojta7 10.11.2015, 18:51 | odp. 4.12.2015, 16:37
Ahoj Tome, jaké jídlo máš nejraději?? Jinak hodně štěstí!! Smajlík

Odpověď:
Asi nějaké těstoviny s jakoukoliv omáčkou.

Aleš 10.11.2015, 19:33 | odp. 4.12.2015, 16:36
Ahoj zajimalo by me shrnuti zacatku sezony. Po letni priprave presun do trebice, kde jsi se bodove pravidelne prosazoval. Pak te potkalo neprijemne zraneni v obliceji a nakonec pozvanka do brna a od te doby super vykony.

Odpověď:
Jak jsem říkal mnohokrát, situace, kdy jsem musel jít v létě do Třebíče, pro mě nebyla optimální. Ani psychicky jsem na tom nebyl, kdo ví jak. Pak jsem si ale uvědomil, že mi nic jiného nezbývá. Musel jsem makat s vidinou, že když na to budu mít, vrátím se zpátky. Teď jsem rád, že jsem zpět v Brně, že jsem udělal nějaké body. Snad to takhle bude pokračovat dále a místo v Kometě si udržím.

Honzík10let 10.11.2015, 20:04 | odp. 4.12.2015, 16:36
Ahoj Tome jak se máš . Jak se ti zamlouvá místo v tabulce? Jak jste byli spokojeni se smolnou porážkou v Liberci? A proč už tak dlouho naší číslo 23 ? A jak dlouho budeš ještě v kometě ? A přeji hodně štěstí a úspěchů v sezóně.

Odpověď:
Posledních pár zápasů se nám samozřejmě nevyvedlo, takže postavení v tabulce mohlo být lepší. Není to nic, s čím bychom byli spokojeni. Koukáme výše a chceme být výše. Věřím, že co nevidět tam zase budeme.

komeťák 10.11.2015, 22:31 | odp. 4.12.2015, 16:36
Ahoj Tome,na jakým stadiónu se ti hraje nejlépe a naopak? Co rád děláš ve volném čase,a co říkáš na to že odešel Franta? A proč na drese #23?? Smajlík Smajlík .
Hodně uspěchů,gólů a LETOS TITUL!!! KOMETA!!!

Odpověď:
Nejlépe se mi hraje samozřejmě doma v Brně, kde nás v 99,99 % případů ženou diváci. Tady se hraje nejlépe každému, kdo obléká brněnský dres. Náplň mého volného času se teď trochu změnila, po narození malé už ho tolik nemám. Rád se potkávám s rodinou, známými, chodím do kina, koukám se na fotbal. Odchod Franty Ptáčka patří k hokejovému životu, loni jsem například odešel já, příště to zase bude někdo jiný. Na zbytek jsem již odpovídal.

Nikča 10.11.2015, 22:46 | odp. 4.12.2015, 16:34
Ahoj Tome....gratuluju k holcicce Smajlík si muj oblibeny hrac!! Smajlík proc sis zrovna vybral Kometu?? (Jsem rada ze sis ji vybrala) S kym si rozumis nejvic v kabine? Hidne uspechu priji Smajlík

Odpověď:
Já jsem si ji vlastně ani moc nevybral, přišel jsem v rámci výměny za Tomáše Pospíšila (úsměv).

Tomáš 10.11.2015, 22:51 | odp. 4.12.2015, 16:34
Kolik km měsíčně asi tak naběháte v rámci objemového tréninku, pokud tedy vůbec, v sezóně i mimo sezónu? Jakou nejdelší vzdálenost jste běžel? Jací jsou vlastně obecně hokejisté běžci?

Odpověď:
Během sezóny už takhle venku neběháme, ani není moc kde. Jedině v rámci rozcvičky, ale to se nedá moc počítat. V létě se běhá hodně, záleží samozřejmě na trenérovi, každý má trochu jiný styl. Letos jsme neběhali tolik jako například za trenéra Venery, kdy jsme měli každé úterý běžecké. Oproti tomu jsme letos měli hodně výběhů do kopců. Těžko se to popisuje. Nejvíce jsem běžel asi sedm nebo osm kilometrů, někdy v dorostu na horách. Hokejisti určitě nejsou takoví běžci jako třeba fotbalisti nebo jiní sportovci.

Matyáš 11.11.2015, 06:36 | odp. 4.12.2015, 16:34
Dobrý den,
Jak se na ledě cítíte a proti komu se vám zatím hrálo nejlépe

Odpověď:
Na ledě se cítíme dobře, když budu mluvit za sebe, myslím si, že máme z léta dobře natrénováno. Potřebujeme možná jen větší zápasový spád, aby se hrálo častěji, teď totiž bylo hodně přestávek. Ze zápasů bych vypíchl duel s Pardubicemi, který se nám povedl jak kombinačně, tak i gólově.

Další stránky
12>>